Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
Jeśli kogoś popiera Leniak to już ten ktoś jest podejrzany.
coś w tym jest popierałem Żuka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś w tym jest popierałem Żuka ;-)
i co?  pomylił się pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kogoś popiera Leniak to już ten ktoś jest podejrzany.
dobrze, że ty Gal Anonim jesteś bo jak byś się nie daj Boże ujawnił to wójtowi jeszcze by sondaże skoczyły, no po prostu całe szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem Żuk to pomyłka i to tragiczna ... niestety pomyłka zawsze jest możliwa ... zdaje mi się że ktoś ode mnie głosował też na - oj z tą odmianą - na obecnego wójta
Ostatnio edytowany 13 października 2014 r. o 22:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem Żuk to pomyłka i to tragiczna ... niestety pomyłka zawsze jest możliwa ... zdaje mi się że ktoś ode mnie głosował też na - oj z tą odmianą - na obecnego wójta
no widzi pan, "nie wszystko złoto, co się świeci" - cytat z dzisiejszego programu "Liderzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano nie wszystko co się świeci to złoto - czasem błysk pochodzi ze zwykłej łysiny - wiem coś o tym... powtarzam - to wasz wybór wasza gmina wasza ojczyzna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano nie wszystko co się świeci to złoto - czasem błysk pochodzi ze zwykłej łysiny - wiem coś o tym... powtarzam - to wasz wybór wasza gmina wasza ojczyzna  
No bo leniak woli w Lublinie startować, tam go mało znają to może i jakiś głos złapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo leniak woli w Lublinie startować, tam go mało znają to może i jakiś głos złapie.
    Człowieku o kase tu sie rozchodzi. Na wójta nie ma szans a radny w Krzczonowie niewiele przytuli dietki a w takim Lublinie prosze ciebie jak się dobrze ustawi w komisjach to i 3 koła zgarnie. No i sława rozgłos większy a jemu o to chodzi. Lubi gwiazdorzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie mi przesłać snickersa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P
Ostatnio edytowany 15 października 2014 r. o 23:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premuś nierobie, jesteś na utrzymaniu żony to niech ona twoje zachcianki spełnia. Ładnie to tak na forum żebrać o cukierki? Stary facet a na utrzymaniu żony siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cukierki? https://www.youtube.com/watch?v=ZPPCFjhZXsU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak nie ma szans w wyborach właśnie z powodu tego leserskiego podejścia do pracy. To taki lekkoduch i cwaniaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy? https://www.youtube.com/watch?v=PMyLuu2dEFI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , doprawdy, każdy normalny facet  wstydził by się być takim pasożytem, ale nie Przemuś on jest dumy ze swojego Lenistwa. Żona zapieprza w pracy a Przemuś siedzi w domu, coś popisze na internecie, pogwiazdorzy, pokłóci się ludźmi i już dowartościowany że coś znaczy. Hmm Przemuś try socjalista, popierasz babę z PSL? "Wszak "czerwone i zielone to brunatne". a fakt to już pasuje do RN i tego waszego rzecznika podejrzanego o pobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm Marianie nie odpuszczają  :ph34r:   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , doprawdy, każdy normalny facet  wstydził by się być takim pasożytem, ale nie Przemuś on jest dumy ze swojego Lenistwa. Żona zapieprza w pracy a Przemuś siedzi w domu, coś popisze na internecie, pogwiazdorzy, pokłóci się ludźmi i już dowartościowany że coś znaczy. Hmm Przemuś try socjalista, popierasz babę z PSL? "Wszak "czerwone i zielone to brunatne". a fakt to już pasuje do RN i tego waszego rzecznika podejrzanego o pobicie.
Dokładnie! On nie wie co ma ze sobą zrobić i miota się jak młodzieniaszek co dopiero zaczyna przygodę zawodową. Prawnik-nie, sprzedawca-nie, specjalista od mebli i rusztowń-nie, szatniarz-nie, ochroniarz-nie, dziennikarz-nie, informatyk-nie, operator maszyn gorzelnianych-nie. Co pozostało? Oczywiście polityka i fora internetowe :lol: . Musi być nieźle obdarzony przez naturę, że jego partnerka toleruje takie nieróbstwo. ;) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś się tak uzależnił od internetu, że nawet jeśli go wybiorą, to pożytku z niego nie będzie. Wiecznie rozkojarzony z tabletem w garści będzie odjeżdżał co chwila w wirtualny świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sobie myślę że Leniakowa to też partyjniaczka np narodówa i ma zbliŻone zamiłowania i stąd taka wyrozumiałość z jej strony dobrali się zapewne jak w korcu maku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś się tak uzależnił od internetu, że nawet jeśli go wybiorą, to pożytku z niego nie będzie. Wiecznie rozkojarzony z tabletem w garści będzie odjeżdżał co chwila w wirtualny świat.
Ale ma jaja,czego o tobie nie można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...